GATES 15/5VP1120 Banded V-Belt, 15 Strand, 112 Inch Length, 0.598 Inch Thickness
112"
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | V-Belt |
| No. Of Strands | 15 |
| Outside Length | 2836 mm |
| Thickness | 15 mm |