GATES 14/5VP1400 Banded V-Belt, 14 Strand, 140 Inch Length, 0.598 Inch Thickness
140"
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | V-Belt |
| No. Of Strands | 14 |
| Outside Length | 3539 mm |
| Thickness | 15 mm |