FUNCTIONAL DEVICES INC / RIB RIB01P30-S-NONC Enclosed Pre-Wired Relay, With 120 VAC Coil, Coil Side Override, DPST NO, 30 A
Product Specifications:
| Item | Enclosed Pre-Wired Relay |
| Coil Voltage | 120V AC |