FUJI ELECTRIC SC-E1-110VAC Iec Contactor, 32A, 3 N.O. Power Poles, 120 VAC /110 VAC Coil Voltage | CV6NVE
FUJI ELECTRIC SC-E1-110VAC Iec Contactor, 32A, 3 N.O. Power Poles, 120 VAC /110 VAC Coil Voltage
Item: CV6NVEModel: SC-E1-110VAC
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Contactor
Ac Coil Voltage 110V
Hts 8536490065
Max. Current Rating 34A
Product Datasheet fuji-electric-sc-e02p-110vac.pdf
Supplier Standard Pack 1
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.58
HS code853649
Country of OriginCN
Documentation:
Datasheet
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.