FPE HJL432150 Bolt On Circuit Breaker Hjl 150 Amp 600vac 3p 22kaic@480v
Product Specifications:
| Item | Bolt On Circuit Breaker |
| Aic Rating | 22 kAIC @ 480V |
| Amps | 150A |
| Frame Type | HJL |
| Number Of Poles | 3 |
| Voltage | 600V |