FABORY M39750.080.0060 Third Length Grooved Center Pin, 8mm Pin Dia., 10PK | CG8GNE 41KL54
FABORY M39750.080.0060 Centre Pin, Free Cutting Steel, Plain, 60 mm Lg., 8 mm Pin Dia., Center
Item: CG8GNEModel: M39750.080.0060Cross Ref: 41KL54
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 60 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 8 mm
Pin Type Type E
Product Type Grooved Pin
Shank Length 60 mm