FABORY M39750.080.0020 Third Length Grooved Center Pin, 8mm Pin Dia., 25PK | CG8GMX 41KL47
FABORY M39750.080.0020 Centre Pin, Free Cutting Steel, Plain, 20 mm Lg., 8 mm Pin Dia., Center
Item: CG8GMXModel: M39750.080.0020Cross Ref: 41KL47
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 20 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 8 mm
Pin Type Type E
Product Type Grooved Pin
Shank Length 20 mm