FABORY M39740.060.0045 Half Length Grooved Reverse Pin, 6mm Pin Dia., 25PK | CG8GKE 41KK84
FABORY M39740.060.0045 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 45 mm Lg., 6 mm Pin Dia., Type E
Item: CG8GKEModel: M39740.060.0045Cross Ref: 41KK84
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 45 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 6 mm
Pin Type Type D
Product Type Grooved Pin
Shank Length 45 mm