FABORY M39730.050.0024 Grooved Pin, 5mm Pin Dia., 25PK | CG8GGE 41KK15
FABORY M39730.050.0024 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 24 mm Lg., 5 mm Pin Dia., Type A
Item: CG8GGEModel: M39730.050.0024Cross Ref: 41KK15
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Large End Diameter 5 mm
Length 24 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 5 mm
Pin Type Type A
Product Type Grooved Pin
Shank Length 24 mm