FABORY M39730.025.0024 Grooved Pin, 2.5mm Pin Dia., 50PK | CG8GFE 41KJ91
FABORY M39730.025.0024 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 24 mm Lg., 2.5 mm Pin Dia., Type A
Item: CG8GFEModel: M39730.025.0024Cross Ref: 41KJ91
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Large End Diameter 2.5 mm
Length 24 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 2.5 mm
Pin Type Type A
Product Type Grooved Pin
Shank Length 24 mm