ERICKSON HSK80AEM12080M End Mill Holder, Hsk80A Taper Size, 80.00 mm Projection, 41.50 mm Nose Dia | CP4NPY 302NV6
ERICKSON HSK80AEM12080M End Mill Holder, Hsk80A Taper Size, 80.00 mm Projection, 41.50 mm Nose Dia
Item: CP4NPYModel: HSK80AEM12080MCross Ref: 302NV6
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item End Mill Holder
Coolant Fed Coolant Through
Dimension Type Metric
Measurement System Metric
Nose Dia. 41.5 mm
Overall Length 4.721 mm
Projection 80 mm