ERICKSON HSK125AEM200550 End Mill Holder, Hsk125A Taper Size, 5-1/2 Inch Projection, 3-3/4 Inch Nose Dia | CP4NLF 302YD2
ERICKSON HSK125AEM200550 End Mill Holder, Hsk125A Taper Size, 5-1/2 Inch Projection, 3-3/4 Inch Nose Dia
Item: CP4NLFModel: HSK125AEM200550Cross Ref: 302YD2
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item End Mill Holder
Coolant Fed Coolant Through
Dimension Type Decimal Inch
Measurement System Fractional Inch
Nose Dia. 3 3/4"
Overall Length 7.976"