ERICKSON HSK125AEM075375 End Mill Holder, Hsk125A Taper Size, 3-3/4 Inch Projection, 1-3/4 Inch Nose Dia | CP4NLA 302YC8
ERICKSON HSK125AEM075375 End Mill Holder, Hsk125A Taper Size, 3-3/4 Inch Projection, 1-3/4 Inch Nose Dia
Item: CP4NLAModel: HSK125AEM075375Cross Ref: 302YC8
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item End Mill Holder
Coolant Fed Coolant Through
Dimension Type Decimal Inch
Measurement System Fractional Inch
Nose Dia. 1 3/4"
Overall Length 6.226"