ERICKSON BT50BWN32105M End Mill Holder, Bt50 Taper Size, 105.00 mm Projection, 71.50 mm Nose Dia | CP4NVY 302LV9
ERICKSON BT50BWN32105M End Mill Holder, Bt50 Taper Size, 105.00 mm Projection, 71.50 mm Nose Dia
Item: CP4NVYModel: BT50BWN32105MCross Ref: 302LV9
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item End Mill Holder
Coolant Fed Coolant Through
Dimension Type Metric
Measurement System Metric
Nose Dia. 71.5 mm
Overall Length 206.8 mm
Projection 105 mm