ERICKSON BT40BHPMC20120M Milling Chuck, BT40 Taper Size, 1-3/4 Inch Hole Dia, 120.00 mm Projection | CP4QGB 313TF3
ERICKSON BT40BHPMC20120M Milling Chuck, BT40 Taper Size, 1-3/4 Inch Hole Dia, 120.00 mm Projection
Item: CP4QGBModel: BT40BHPMC20120MCross Ref: 313TF3
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Milling Chuck
Hole Dia. 1 3/4"
Overall Length 185.4 mm
Projection 120 mm