ENERPAC BSH15110 Socket, 6 Point, Standard, 1.5 Inch Square Drive, 4-15/16 Inch -110 mm Size
Item: CM9HKHModel: BSH15110Cross Ref: 30P533
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Socket
Compatible Products S6000X, S11000X, S6000Px, S11000Px, Ptw6000C, Ptw6000, E494, E495
Drive Shape Square
Drive Size 1 1/2"
Features Heavy-Duty Impact Sockets
Hex Size 4 15/16"
Impact Rated Yes
Imperial Socket Size Af 4 5/16"
Imperial Socket Square Drive Compatibility 1 1/2"
Includes Pin And O Ring
Measurement Type SAE
Metric Socket Size Af 110 mm
Number Of Points 6
Overall Width 6.18"