ELDON JAMES P0-1.5-200NK7 Plug, 3/32 Inch Barb Size, Natural Kynar 740 | CJ8HYL
ELDON JAMES P0-1.5-200NK7 Plug, 3/32 Inch Barb Size, Natural Kynar 740
Item: CJ8HYLModel: P0-1.5-200NK7
In Stock
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 176
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Color Natural
Dimensions 0.141" x 0.141" x 0.55"
Hose Barb Dash Size 1.5"