ELDON JAMES LMRLN-1.5PP-R Male Lock and Nut Assembly, 3/32 Inch Inside Dia., Polypropylene, Rose
Item: CJ8GZQModel: LMRLN-1.5PP-R
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
This product can only be shipped in multiples of 205
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Color Natural
Dimensions 0.445" x 0.445" x 0.064"
Hose Barb Dash Size 1.5"