ELDON JAMES LFL-1.5NK7-QC Luer, Female Elbow, 3/32 Inch Barb, Natural Kynar 740 QC | CJ8GTV
ELDON JAMES LFL-1.5NK7-QC Luer, Female Elbow, 3/32 Inch Barb, Natural Kynar 740 QC
Item: CJ8GTVModel: LFL-1.5NK7-QC
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
This product can only be shipped in multiples of 136
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Cleanroom Manufactured Yes
Color Natural
Dimensions 0.651" x 0.612" x 0.444"
Hose Barb Dash Size 1.5"