ELDON JAMES C0-1.5-200NK7 Straight Coupler, 3/32 Inch Inside Dia., Natural Kynar 740 | CJ8DYN
ELDON JAMES C0-1.5-200NK7 Straight Coupler, 3/32 Inch Inside Dia., Natural Kynar 740
Item: CJ8DYNModel: C0-1.5-200NK7
In Stock
Get it by Friday, May 22
This product can only be shipped in multiples of 176
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Color Natural
Dimensions 0.141" x 0.141" x 0.87"
Hose Barb Dash Size 1.5"