ELDON JAMES A1032-1.5-200PP Adapter, 10-32 UNF Thread Size, 3/32 Inch Barb | CJ8CJZ
ELDON JAMES A1032-1.5-200PP Adapter, 10-32 UNF Thread Size, 3/32 Inch Barb
Item: CJ8CJZModel: A1032-1.5-200PP
In Stock
Get it by Friday, May 22
This product can only be shipped in multiples of 371
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Color Natural
Dimensions 0.25" x 0.25" x 0.56"
Hex Size 1/4"
Hose Barb Dash Size 1.5"