EATON XRR2D120U Replacement Standard Terminal Block Relay, 6A, DPDT Contact, 120 VAC, 110 VDC V Coil
Item: BH8AQRModel: XRR2D120U
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Relay
Height 1/4"
Length 1"
Width 1"