EATON UVR250VDC W- Vac Undervoltage Relay, 220-250 Vdc | BH7UUE
EATON UVR250VDC Undervoltage Release, 220 to 250 VDC
Item: BH7UUEModel: UVR250VDC
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Relay
For Use With W-V ACimb
Height 3"
Length 8"
Type Undervoltage Relay
Voltage Rating 220-250V DC
Width 6"