EATON SM100SFR Handle Mechanism, 30, 60, 100 A, Frame J-K
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Handle Mechanism |
| Amps Rating | 30/60/100A |
| Frame Size | Frame J-K |
| Height | 4 4/5" |
| Length | 11 2/5" |
| Mounting Type | Right |
| Type | Handle Mechanism |
| Width | 6 3/5" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 2.93 |
| Ship height (cm) | 12.19 |
| Ship length (cm) | 28.96 |
| Ship width (cm) | 16.76 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- APPLETON ELECTRIC EFSFR2Q Switch, 2 Poles, 20A, 120/277V AC, Malleable Iron