EATON RMTS3800U Rotary Disconnect Switch, Rotary Disconnect, 800 A, Non-Fusible, Three-Pole, Switch Body | BH6REE
EATON RMTS3800U Manual Transfer Non-Fusible Rotary Disconnect Switch, 600 VAC, 800 A
Item: BH6REEModel: RMTS3800U
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Disconnect Switch
Amps 800A
Height 16 3/5"
Length 15.19"
Number Of Poles 3
Series Series Manual Transfer
Voltage 600V