EATON PXM8251A1AA Power Quality Meter, 100 to 240 VAC, 110 to 250 VDC, Lcd Display
Item: BH6LAYModel: PXM8251A1AA
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Power Meter
%thd - Amps And Voltage To 127th
Amps Sensor Input 5A
Ansi % Revenue Accuracy C12.20 (0.2)
Height 8 8/25"
Impulse Transient Capture 6 MHz