EATON PXM4251A1AA Power Xpert Meter 4000, St And ard Power Quality, 2 Gb, Voltage Input | BH6KZV
EATON PXM4251A1AA Standard Power Quality Meter, 100 to 240 VAC, 110 to 250 VDC, Lcd Display
Item: BH6KZVModel: PXM4251A1AA
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Power Meter
%thd - Amps And Voltage To 127th
Amps Sensor Input 5A