EATON P3BKDC3200G Circuit Breaker Plug-In Uniting, 240/480/600 VAC, 200A, 3 Wires, KDC Frame
Item: BH6GYZModel: P3BKDC3200G
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Busway
Amps Rating 200A
Design Pow-R-Way III
Grounding Options 50% Internal
Height 34.41"
Interrupt Rating 200 kAIC At 240V AC, 100 kAIC At 480V AC, 50 kAIC At 600V AC
Length 13.29"
Number Of Poles 3
Type Breaker
Width 7.79"