EATON P3BKD3200N Circuit Breaker Plug-In Unit, 3P, 240/480/600 VAC, 200A, 4 Wires, KD Frame
Item: BH6GXQModel: P3BKD3200N
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Busway
Amps Rating 200A
Design Pow-R-Way III
Grounding Options 50% Integral/Housing
Height 34.41"
Interrupt Rating 65 kAIC At 240V AC, 35 kAIC At 480V AC, 25 kAIC At 600V AC
Length 13.29"
Neutral Options 100%