EATON P3BHJD3200 Circuit Breaker Plug-In Unit, 3P, 240/480/600 VAC, 200A, 3 Wires, HJD Frame
Item: BH6GQEModel: P3BHJD3200
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Busway
Amps Rating 200A
Application Busway
Circuit Breaker Frame J
Design Pow-R-Way III
Grounding Options 50% Integral/Housing
Height 23.26"
Interrupt Rating 100 kAIC At 240V AC, 65 kAIC At 480V AC, 25 kAIC At 600V AC
Length 12 9/25"
Number Of Poles 3
Type Breaker
Width 6.97"