EATON P3BFWF3160VGN Circuit Breaker Plug-In Unit, Vertical Hanger, 3P, 160A, FWF frame
Item: BH6GHYModel: P3BFWF3160VGN
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Busway
Amps Rating 160A
Design Pow-R-Way III
Features Vertical Hanger
Grounding Options 50% Internal
Length 12 9/25"
Neutral Options 100%
Number Of Poles 3
Type Breaker
Width 5.43"