EATON P3BFWF3160GNSP Circuit Breaker Plug-In Unit, Sprinkler-Proof Plug, Busway, Three-Pole, Fwf
Item: BH6GHXModel: P3BFWF3160GNSP
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Busway
Amps Rating 160A
Design Pow-R-Way III
Features Sprinkler Proof Plug-in
Grounding Options 50% Internal
Length 12 9/25"
Neutral Options 100%
Number Of Poles 3
Type Breaker
Width 5.43"