EATON P3BFD3200G Circuit Breaker Plug-In Unit, 240/480/600 VAC, 200A, 3 Wires, Fd Frame
Item: BH6GDEModel: P3BFD3200G
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Busway
Amps Rating 200A
Design Pow-R-Way III
Grounding Options 50% Internal
Height 21 1/5"
Interrupt Rating 65 kAIC At 240V AC, 25 kAIC At 480V AC, 18 kAIC At 600V AC
Type Breaker
Width 5.43"