EATON ORPN80A500 Molded Case Circuit Breaker Accessory Rating Plug, Digitrip Optim 550, 500 A | BH6FPR
EATON ORPN80A500 Interchangeable Rating Plug, Digitrip Optim 550, 500 A, 800 A Frame Breakers, Frame N
Item: BH6FPRModel: ORPN80A500
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Rating Plug
Amps Rating 500A
For Use With 800 A Frame Breakers
Frame Size Frame N
Height 1 1/2"
Length 2.3"