EATON ORPN80A400 Molded Case Circuit Breaker Accessory Rating Plug, Digitrip Optim 550, 400 A | BH6FPT
EATON ORPN80A400 Interchangeable Rating Plug, Digitrip Optim 550, 400 A, 800 A Frame Breakers
Item: BH6FPTModel: ORPN80A400
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Rating Plug
Amps Rating 400A
For Use With 800 A Frame Breakers
Frame Size Frame N
Height 1 1/2"
Length 2"