EATON ORPL40A250 Rating Plug, Digitrip Optim 550, 250 A, 400 A Frame Breakers, Frame L
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Rating Plug |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.36 |
| Ship height (cm) | 3.81 |
| Ship length (cm) | 11.43 |
| Ship width (cm) | 3.81 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- JACKSON SAFETY J8172 Auto Darkning Filter, 110 x 90mm Cartridge, 4/9 To 12 Shade Range