EATON ND4800T33EW C Electronic Molded Case Circuit Breaker, Ng-Frame, Nd, Digitrip 310 Rms | BH6ANC
EATON ND4800T33EW Molded Case Circuit Breaker, Electronic Ls Trip, 4-Pole, 800A, 600 Vac, Without Terminals
Item: BH6ANCModel: ND4800T33EW
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 11.13"