EATON MSR1004T Meter Socket, 100A, 1 Inch Fixed Hubs, 4-Jaw, Die Cast Aluminum, Ring | BH4ZBW
EATON MSR1004T Meter Socket, 600 VAC, 100 A
Item: BH4ZBWModel: MSR1004T
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Socket
Amps Rating 100A
Height 3"
Length 7"
Number Of Jaws 4
Voltage Rating 600V
Width 7"