EATON MPL4100R7W Power Pedestal Pin And Sleeve, 4-Wire Pin And Sleeve | BH4YTE
EATON MPL4100R7W Pin And Sleeve Receptacle, 480 VAC, 100A, Red
Item: BH4YTEModel: MPL4100R7W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Pin And Sleeve
Amps Rating 100A
Height 1"
Length 1"
Width 1"