EATON MDL3700C10S01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, Mdl-Frame, Mdl, Fixed Thermal | BH4XHW
EATON MDL3700C10S01 Molded Case Circuit Breaker, Mdl-Frame, Mdl Type, 3-Pole, 700A, 250 Vdc
Item: BH4XHWModel: MDL3700C10S01
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 0.01"
Length 0.01"
Width 0.01"