EATON M4SRG1200 Magnum Sensor And Rating Plug Kit, 1200A, Four-Pole, St And ard Frame | BH4VVT
EATON M4SRG1200 Sensor And Rating Plug Kit, 1200A, 4 Pole, Standard Frame, Up To 3200A
Item: BH4VVTModel: M4SRG1200
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Accessories Sensor And Rating Plug Kit
Amps Rating 1200A
Frame Standard
Height 0.01"
Length 0.01"
Notes Includes Four (4) Sensors And One Rating Plug Per Kit.
Number Of Poles 4
Rated Uninterrupted Current (iu) 3200A
Special Features Sensors And Rating Plug
Width 0.01"