EATON M3NRG0300 Magnum Sensor And Rating Plug Kit, 300A, Three-Pole, Narrow | BH4VRP
EATON M3NRG0300 Sensor And Rating Plug Kit, 300A, 3 Pole, Narrow, Up To 1600A
Item: BH4VRPModel: M3NRG0300
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Plug Kit
Accessories Sensor And Rating Plug Kit
Amps Rating 300A
Frame Narrow
Height 0.01"
Length 0.01"
Number Of Poles 3
Rated Uninterrupted Current (iu) 1600A
Special Features Sensors And Rating Plug
Width 0.01"