EATON M4SRG0600 Magnum Sensor And Rating Plug Kit, 600A, Four-Pole, St And ard Frame | BH4VVR
EATON M4SRG0600 Sensor And Rating Plug Kit, 600A, 4 Pole, Standard Frame, Up To 3200A
Item: BH4VVRModel: M4SRG0600
In Stock
Get it by Friday, May 22
Accessories Sensor And Rating Plug Kit
Amps Rating 600A
Height 0.01"
Length 0.01"
Notes Includes Four (4) Sensors And One Rating Plug Per Kit.
Number Of Poles 4
Rated Uninterrupted Current (iu) 3200A