EATON M4SRG0250 Magnum Sensor And Rating Plug Kit, 250A, Four-Pole, St And ard Frame | BH4VVQ
EATON M4SRG0250 Sensor And Rating Plug Kit, 250A, 4 Pole, Standard Frame, Up To 3200A
Item: BH4VVQModel: M4SRG0250
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Plug Kit
Accessories Sensor And Rating Plug Kit
Amps Rating 250A
Frame Standard
Height 0.01"
Length 0.01"
Notes Includes Four (4) Sensors And One Rating Plug Per Kit.
Number Of Poles 4
Rated Uninterrupted Current (iu) 3200A
Special Features Sensors And Rating Plug
Width 0.01"