EATON M3SRG1600 Magnum Sensor And Rating Plug Kit, 1600A, Three-Pole, St And ard Frame | BH4VUD
EATON M3SRG1600 Sensor And Rating Plug Kit, 1600A, 3 Pole, Standard Frame, Up To 3200A
Item: BH4VUDModel: M3SRG1600
In Stock
Get it by Monday, May 25
Accessories Sensor And Rating Plug Kit
Amps Rating 1600A
Frame Standard
Height 3 3/4"
Number Of Poles 3
Rated Uninterrupted Current (iu) 3200A