EATON M3SRG1200 Magnum Sensor And Rating Plug Kit, 1200A, Three-Pole, St And ard Frame | BH4VUH
EATON M3SRG1200 Sensor And Rating Plug Kit, 1200A, 3 Pole, Standard Frame, Up To 3200A
Item: BH4VUHModel: M3SRG1200
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Accessories Sensor And Rating Plug Kit
Amps Rating 1200A
Frame Standard
Height 3 3/4"
Number Of Poles 3
Rated Uninterrupted Current (iu) 3200A