EATON M22-PV45P Modular Non-Illuminated Push-Pull Operator, 45 Mm
Item: BH4TQMModel: M22-PV45P
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Emergency Stop
Height 1"
Illumination Non-Illuminated
Length 2"
Series Series M26
Size 45 mm
Type Modular Pushbutton
Width 1"