EATON M22-PV-B100 M22 Modular Pushbutton | BH4TQT
EATON M22-PV-B100 Illuminated Push-Pull Emergency Stop, 22.5 mm, Red
Item: BH4TQTModel: M22-PV-B100
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Emergency Stop
Height 14"
Length 22"
Type Modular Pushbutton
Width 16"