EATON LT963033 Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 630 A | BH4QUC
EATON LT963033 Trip Unit, 630 A, 4 Pole, 310+ Electronic Ls, Lt, Frame J-K
Item: BH4QUCModel: LT963033
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 630A
Circuit Breaker Type Lt
Frame Size Frame J-K
Height 4.38"
Type Trip Unit
Width 4.63"