EATON LT960033 Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 600 A | BH4QUG
EATON LT960033 Trip Unit, 600 A, 4 Pole, 310+ Electronic Ls, Lt, Frame J-K
Item: BH4QUGModel: LT960033
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 600A
Circuit Breaker Type Lt
Frame Size Frame J-K
Height 4.38"
Type Trip Unit
Width 4.63"